حریم خصوصی

رعایت حریم شخصی کاربران برای  داینا اکسپرس بسیار حائز اهمیت است. در این متن نحوۀ ذخیره‌سازی و استفادۀ داینااکسپرس از اطلاعاتی که در نتیجه استفادۀ کاربران از خدمات داینااکسپرس در سامانۀ ثبت می‌شود شرح داده شده است.

جمع‌آوری اطلاعات

اطلاعاتی که شما مستقیما ثبت می‌کنید
بخشی از اطلاعاتی که داینااکسپرس ذخیره می‌کند اطلاعاتی است که شما به صورت مستقیم در فرآیند ورود در سامانه ثبت می‌کنید. این اطلاعات شامل شماره تلفن همراه می‌باشد.
اطلاعاتی که در نتیجه استفاده شما از سرویس ذخیره می‌شودعلاوه بر اطلاعاتی که شما به صورت مستقیم در سامانه ثبت می‌کنید، برخی از اطلاعاتی که در نتیجۀ استفادۀ شما از سرویس تولید می‌شود نیز در داینااکسپرس ذخیره خواهد شد. این اطلاعات در زیر شرح داده شده‌اند:۱ – اطلاعات مکانی
هنگامی که شما از سرویس داینااکسپرس استفاده می‌کنید موقعیت مکانی مبدا، مسیر طی شده، موقعیت مکانی مقصد شما و همچنین بازۀ زمانی آغاز و پایان سفر، ذخیره می‌شود.

نحوه استفاده از خدمات
داینااکسپرس ممکن است اطلاعات مربوط به نحوه استفاده کاربران از نرم‌افزار موبایل ثبت می‌کند. از این اطلاعات برای بهبود کیفیت خدمات استفاده می‌شود.
اطلاعات مربوط به دستگاه مورد استفاده و شبکه اینترنت
داینااکسپرس ممکن است اطلاعات مربوط دستگاهی که شما از طریق آن از سامانه استفاده می‌کنید (تلفن همراه، تبلت و غیره) از جمله نوع دستگاه، سیستم عامل، مشخصات سخت افزاری و همچنین اطلاعات مربوط به روش اتصال شما به اینترنت از جمله شبکه 3G، وای‌فای (WiFi) و غیره را ذخیره کند.
استفاده از اطلاعات


اطلاعاتی که در داینااکسپرس ذخیره می‌شود در موارد زیر ممکن است مورد استفاده قرار بگیرد و استفادۀ کاربر از سرویس داینااکسپرس به منزلۀ قبول و اعطای اختیار به داینااکسپرس جهت استفاده و بهره‌برداری از اطلاعات فوق الاشعار به شرح زیر می‌باشد:


• ارائه، نگهداری و بهبود کیفیت خدمات؛
• برقراری ارتباط بین کاربر جهت تسهیل فرآیند سفر
• ارتباط داینااکسپرس با کاربر جهت اطلاع‌رسانی، کنترل کیفی، بررسی شکایات و غیره؛
• شخصی‌سازی سرویس برای هر کاربر شامل ارائه پیشنهادهای ویژۀ هر کاربر؛
• بدیهی است مسئولیت حفظ و نگهداری از تمامی اطلاعات فوق الاشعار برعهده داینااکسپرس می باشد؛ به نحوی که هیچ شخص اعم از حقیقی و یا حقوقی غیر ذیصلاح حق دسترسی به اطلاعات مذکور را نخواهد داشت. صرفاً در صورتی که طبق درخواست و یا صدور دستور مقتضی از سوی مراجع قضایی، اطلاعات کاربر – اعم از اینکه به صورت مستقیم از سوی ایشان و یا به صورت خودکار جمع آوری و ضبط شده باشد – مطالبه شود، داینااکسپرس موظف به ارایۀ اطلاعات درخواستی به مراجع مذکور خواهد بود.